درباره ما

چرا ثبت همراز

مؤسسه حقوقی همراز فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ با همکاری جمعی از وکلای دادگستری و کارشناسان حقوق شروع نموده و هم اکنون افتخار می کند که مشاور ثبتی و حقوقی بسیاری از شرکتها، ارگانها و  تجار و کسبه، مدیر و کارآفرین در عرصه های مختلف بوده و در حال حاضر با پیشینه ای محکم، تجارب خود را در اختیار شما نیکان قرار می دهد.

 

خدمات موسسه ما ثبت انواع شرکت ها، تغییرات شرکتها، ثبت برند (نام و علائم تجاری)، اخذ کد اقتصادی، اخذ گواهی ارزش افزوده، دریافت کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی، دریافت پروانه بهره برداری، دریافت جواز تأسیس، دریافت جواز های صنفی، ثبت اختراع و طرح صنعتی، ثبت شرکت های دانش بنیان، ثبت شرکت در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی، ثبت شرکت در ترکیه و امارات متحده عربی ( دبی ) و … می باشد. 

 

دپارتمان ثبت بین المللی همراز

خدمات ثبت بین المللی همراز عبارت است از: ثبت شرکت در ترکیه به همراه افتتاح حساب ارزی، ثبت شرکت در دبی به همراه افتتاح حساب ارزی و اخذ اقامت سه ساله و همچنین ثبت شرکت در سایر کشور های خاورمیانه و اروپا.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران مؤسسه حقوقی همراز تماس حاصل فرمایید.

ثبت انواع شرکت

سهامی عام ،سهامی خاص،  مسئولیت محدود، تضامنی، تعاونی،مناطق آزاد و …

تغییرات 

تغییر نام، موضوع فعالیت، الحاق موضوع، افزایش یا کاهش سرمایه، ورود و خروج سهامدار یا شریک، تعیین اعضای هیئت مدیره، تعیین بازرس، نقل و انتقال سهام، تعیین حق امضاء، انحلال و ختم تصفیه شرکت. 

 
ثبت تخصصی برند و لوگو

استعلام تخصصی برند، ثبت برند لاتین و ارائه  گواهی ثبت علامت

دریافت کارت بازرگانی

کارت بازرگانی اعم از شخصی حقیقی و حقوقی

۰ +
نمونه کار اجرا شده
۰ +
مشتری خوشحال
۰ +
ساعت فعالیت در ماه
۰ +
سال سابقه درخشان

اعضای تیم

سارا آذین

مشاور

آرش اکبری

کارشناس

علیرضا دلنواز

کارشناس
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۵]
همین الان تماس بگیرید