ثبت شرکت نرم افزاری

به طور کلی، شرکت های نرم افزار به دو طریق قابل ثبتند.

۱). قبل از ثبت شرکت مجوز صادر گردد.

۲) قبل از به ثبت رسیدن از ارگان های مربوطه مجوز اخذ گردد.

که هر دوی این موارد به موضوعی بستگی دارد که در بند ۲ اساسنامه شرکت قید گردیده است. پس همان طور که ملاحظه می شود ، در ثبت شرکت نرم افزاری آنچه که از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، موضوع شرکت نرم افزاری است.ثبت شرکت کامپیوتری مستلزم اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در موارد خاص اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات می باشد.پس از اخذ مجوزهای مربوطه می بایست مجوز را به همراه سایر مدارک لازم جهت ثبت به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید. در ذیل به بررسی شرایط ثبت شرکت کامپیوتری با مجوز و شرایط ثبت شرکت کامپیوتری بدون مجوز می پردازیم. خاطر نشان می شویم، شما عزیزان در صورت نیاز به هر گونه مشاوره می توانید با همکاران ما در ثبت شرکت فکر برتر تماس حاصل نمایید.کارشناسان مجرب ما با مشاوره تلفنی در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

  • شرایط ثبت شرکت کامپیوتری با مجوز

_ چنانچه در موضوع شرکت واژه های تهیه ، تولید و پخش نرم افزارهای فرهنگی و هنری گردیده باشد.ثبت شرکت کامپیوتری نیاز به اخذ مجوز شرکت کامپیوتری را دارد.

  • شرایط ثبت شرکت کامپیوتری بدون مجوز

_ از واژه های نرم افزار ، فرهنگی و هنری در موضوع شرکت که در اساسنامه قید می شود نباید استفاده کنید. _ بهتر آن است از واژه غیر فرهنگی و غیر هنری در ادامه تولید نرم افزار ها استفاده شود.

  • موضوعات ذیل نیاز به اخذ مجوز فعالیت شرکت نرم افزاری ندارند:

۱). خدمات شبکه های اطلاع رسانی ، مشاوره و نظارت فنی بر اجرای طرح های انفورماتیکی ، شبکه داده ها ( ارائه اجرای پشتیبانی ) ۲) طراحی ، ارائه و پشتیبانی فنی بسته های نرم افزاری غیر فرهنگی و غیر هنری ۳) طراحی و مشاوره و محاسبه و نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه  های سخت افزار کامپیوتری و نرم افزاری ۴) تولید و ارائه دستگاه های جانبی و قطعات و ملزومات رایانه

موسسه حقوقی ثبت همراز، افتخار دارد با استفاده از توان بالای کادر مجرب خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات حقوقی و ثبتی لازم را جهت ثبت شرکت، برند و علامت تجاری ، طرح صنعتی به عمل آورد. برای این منظور، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی همراز

۴۱۶۸۲۰۰۰ ۰۲۱

5/5 - (2 امتیاز)