ثبت شرکت در دبی

معرفی کوتاه امارات
دین رسمی امارات اسلام و زبان اصلی عربی می باشد. موقعیت جغرافیایی کشور امارت در شرق شبه جزیره عربستان و جنوب غربی آسیا قرار دارد. که از شمال و شمال غربی با خلیج فارس، از شرق با عمان و از جنوب و جنوب غربی با قطر و عربستان همسایه است.

دبی یکی از شهرهای مهم و امیرنشین امارات به حساب می آید. به دلیل وسعتی که این کشور دارد از نظر پهناوری در رده ۱۱۵ دنیا قرار گرفته و این کشور بیش از ۸ میلیون نفر جمعیت دارد.
امارات یکی از میلیونرترین کشورهای آسیای غربی به حساب می آید زیرا از بزرگترین ذخایر نفتی بهره مند می باشد. این امر باعث شده است که کشور از یک امیرنشین معمولی به یک کشور مدرن و پیشرفته برای نظام آموزشی و زندگی تبدیل شود.

شهر دبی در امارات با در آمد ناشی از نفت و گاز سرمایه گذاری نموده و به یک شهر توریستی و تجاری تبدیل شده است. از جاذبه های این شهر جزایر مصنوعی، بازار طلا، اماکن تفریحی، اماکن تاریخی را می توان نام برد. امارات جزء چهارمین کشور برای صادرات نفت محسوب می شود.
در کشور امارات حمل و مصرف داروهای روان گردان، مواد مخدر و حتی مسکن کدئین دار و قرص های آرام بخش دارای محکومیت های قضایی می باشد.

امارات یکی همسایگان ایران است و همانطور که ذکر شد امارات پیشرفت عظیمی در صنعت تجارت بین الملل داشته است.

بدین دلیل برخی از مردم ایران، امارات را مکانی مناسب برای راه اندازی کسب و کار بین المللی می دانند و به ثبت شرکت در این کشور اقدام می کنند. بیشتر افراد، مناطق آزاد کشور امارات مانند شارجه، راس الخیمه، شهر دبی، عجمان و جبل علی برای ثبت شرکت انتخاب می نمایند زیرا دارای مزایای مناسبی مانند عدم پرداخت مالیات، مالکیت صد درصدی متقاضیان، تعیین سرمایه گذاری انعطاف پذیر، برای توزیع کالا از امکانات بروز با جدیدترین تکنولوژی می باشد.

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی بطور ۱۰۰% ایرانی ممکن نیست و برای این منظور باید یک نفر کفیل با سهم ۵۱% حتما داخل شرکت صاحب سهم باشد و شخص یا اشخاص ایرانی تنها می توانند صاحب ۴۹% سهم باشند.
البته برای رفع این مشکل امکان اهداء وکالت تام به اشخاص ایرانی ممکن است و در واقع عملا کفیل اماراتی در شرکت اسماٌ صاحب سهم است و هیچ اختیاری ندارد.

از جمله مزای ثبت شرکت در دبی اخذ اقامت ۲ ساله همراه با افتتاح حساب ارزی است.

جهت اخذ مشاوره تکمیلی و همچنین هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در دبی با کارشناسان مجرب ثبت همراز تماس حاصل فرمایید: ۴۱۶۸۲۰۰۰ ۰۲۱